1 2 3 4 5 6

Dětské SOS vesničky

Dne 7.12.2013 jsme předali do Dětské SOS vesničky v Brně Medlánkách hračky. Tímto velmi děkuji Marcele Klusáčkové, Lence Vávrové, Vandě Chytkové a Světlaně Spačkové za pomoc.

FN Brno 3.4.2013

Ve středu 3. dubna 2013 byly za účasti ředitele FN Brno MUDr. Romana Krause, MBA s vedení Pediatrické kliniky FN Brno předány 2 LCD televizory a jedno rozkládací křeslo pro rodiče. Dary v hodnotě téměř 30.000,- Kč přispějí k vyššímu pobytovému komfortu na oddělení 69 PeK FN Brno.

Klokánek 19.8.2014

Velmi děkujeme paní malířce Petře Němečkové která darovala Klokánku vybavení pokoje..postýlku, komodu, židličku ošacení i plenky...vše co sociálně slabé děti potřebují.

Vaneska z Brna

Díky Plesu jako Brno jsme mohli pomoci malé Vanesce z Brna tím, že jsme přispěli částkou 11 tisíc na zakoupení polohovacího lůžka, které pomůže její zdravotní situaci..

koncert Duke Ellington Orcherstra

Na koncertě Duke Ellington Orcherstra jsme prodávali obrázky autisticky nemocných dětí. Moc děkujeme Evičče a Láďovi za pomoc s prodejem lístků do tomboly. A poslední Velké Díky patří paní Radce Kubové, která nám pomohla s veškerou organizací v Sono Music Hall

1 2 3 4 5 6