1 2 3 4 5 6

sdružení AUT při ZŠ Štolcova Brno

V pátek 25.4.2014 předal náš Nadační fond občanskému sdružení AUT při ZŠ Štolcova Brno částku 10.000 Kč na pomoc dětem postiženým autismem. Velmi tímto děkuji paní Daně Pavelkové - dražitelce na Plese jako Brno - která vydražila večeři s Dušanem Vitázkem v hodnotě 12 tis korun, ze kterých jsme 2 tisíce přidali právě autistickým dětem...

Timbersportshow

Skvělá nálada, atraktivní podívaná, mistr světa, mistr Evropy, draví ptáci, šťastné děti, rozzářené obličeje.......to a ještě mnohem víc byla sobotní Timbersportshow.

Les a dravci patří neodmyslitelně k sobě, proto i na Timbersportshow vystoupili sokolníci se svojí show. Majestátní dravci, nejkrásnější sokolnice, zvídavé publikum. Sokolníci se rozhodli pomáhat nemocným dětem prostřednictvím fondu i nadále. Vážíme si tohoto rozhodnutí a máme radost z rozdávání šťastného smíchu dětem i dospělým.

Soudržnost těch, kteří se přišli podívat na um sportovních dřevorubců, byla ohromující. V tombole pro nemocnou Verunku Gožďálovou přispěli dohromady 10 444,-Kč + 10 dolary + 1 kopějkou . Peníze si převzal její tatínek.

Osm chlapců z brněnského Klokánku vyrazilo (díky spol. Auto Pokorný) na celodenní výlet. Kromě bohatých zážitků si nečekaně přivezli i 1 700,-Kč, za které byl vydražený dres Martina Komárka. A nebyl ledajaký: věnoval a podepsal reprezentační dres českého týmu z mistrovství světa.

Děkujeme firmě H forest, Martinu Komárkovi, dřevorubcům, sokolníkům, partnerům a všem návštěvníkům za podporu.

Black and White Party

Díky akci Black and White Party Nadační fond vydražil částku 42.000,- Kč. Nadační fond velmi děkuje moderátorům večera, zvláště Gábině Partyšové která pro aukci udělala velmi mnoho. Velké Díky patří opět paní malířce Petře Němečkové, která Nadačnímu fondu darovala obraz. Dále velmi děkujeme Robertu Renčovi, dražiteli, který obraz za částku 12.000,- Kč vydražil. Děkujeme i panu ing. Jedličkovi který koupil šperk od Jana Saudka za 12.000,- Kč

koncert Petra Koláře

Dne  26. 6. 2014 v prostorách Tenisových kurtů v Lužánkách proběhl koncert Petra Koláře. Na tomto koncertě proběhla velmi zajímavá tombola : Vstupenky na koncerty od firmy Brnokoncert, víkendový pobyt v Penzionu Jiřinka, a auto na víkend od společnosti Pokorný Brno. Všem sponzorům velmi děkujeme. Velmi děkujeme Red salonu v Brně, jmenovitě Pavlínce Trtílkové za podporu našeho Fondu a dárky které věnovala do tomboly. Výtěžek z tomboly 8350,- Kč věnuje nadační fond Verunce Gožďálové, holčičce trpící dětskou mozkovou obrnou.

Koncert Hany Zagorové

Včerejší koncert Haničky Zagorové vynesl 13.846,- Kč malému Adámkovi Špačkovi, chlapečkovi s cystickou fibrózou, jehož maminku všechny obdivujeme a držíme pěsti !!

1 2 3 4 5 6